TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-BY550-400 DO-201AD 400 V 5 A
SKU
TC-BY550-400
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode ES1DL SubSMA 140 V 1 mA Tape