MEAN WELL RQB60W12-110S48 DC/DC-converter, print 72 V/AC 48 V 1.25 A 60 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM REC30K-4805S DC/DC-converter, print 48 V 5 V 6 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM R-625.0P DC/DC-converter, print 2 A Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)