TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-Z1SMA8.2 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-214AC Zenerspanning 8.2 V Vermogen (max.) P(TOT) 1 W
SKU
TC-Z1SMA8.2
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD62 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 62 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 44 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD6.2 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 6.2 V Vermogen (max.) P(TOT) 509 mW