RECOM REC30K-2412DZ DC/DC-converter, print 24 V 12 V 1.25 A 30 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-25,03%)