Diotec Zenerdiode Z1SMA15-AQ Behuizingssoort (halfgeleider) DO-214AC Zenerspanning 15 V Vermogen (max.) P(TOT) 1 W Blokkeerspanning U(R) 10 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
Z1SMA15-AQ
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMM18 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80C Zenerspanning 18 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW Tape cut