MEAN WELL DDRH-60-12 DC/DC-converter 12 V 5 A 60 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TEN 15-1211 DC/DC-converter, print 12 V/DC 5 V/DC 3 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)