MEAN WELL MDS15A-24 DC/DC-converter 12 V 24 V 0.625 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
MEAN WELL RSDW60F-03 DC/DC-converter, print 12 A 39.6 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TSR 1-2490 DC/DC-converter, print 24 V/DC 9 V/DC 1 A 8 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
RECOM R-619.0P DC/DC-converter, print 1 A Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)