TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-Z1SMA12 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-214AC Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 1 W
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TC-Z1SMA12
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD3.6 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 3.6 V Vermogen (max.) P(TOT) 503 mW