Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZS55C6V8 RXG Behuizingssoort (halfgeleider) 1206 Tape on Full reel
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZS55C6V8 RXG
SMD-Z-DIODE 0,5 W 6,8V 1206De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZX85C8V2 R0G Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode 3EZ15 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-15 Zenerspanning 15 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 10 V