MEAN WELL RSDW20F-03 DC/DC-converter 5.5 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
RSDW20F-03
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-11,78%)