MEAN WELL DPU-3200-48CAN DC/DC-converter 48 V 67 A 3216 W Inhoud 1 stuk(s)
Merk MEAN WELL
EAN 4021087105064
Verzendkosten 0.00
Levertijd Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU DPU-3200-48CAN
DPU-3200 is een ingekapselde AC/DC-netvoeding met een uitgang van 3,2KW, een lage bouwhoogte van 1U en een hoge vermogensdichtheid van maximaal 37 W/inch. Deze serie werkt met een ingangsspanning van.... Lees meer
DPU-3200 is een ingekapselde AC/DC-netvoeding met een uitgang van 3,2KW, een lage bouwhoogte van 1U en een hoge vermogensdichtheid van maximaal 37 W/inch. Deze serie werkt met een ingangsspanning van...