MEAN WELL RDDW40F-15 DC/DC-converter, print 1.333 A 40 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MW Mean Well
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
MEAN WELL DPUN02M-12 DC/DC-converter +12 V/DC, -12 V/DC 83 mA 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM R1S-3.305/P DC/DC-converter, SMD 5 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TMDC 40-2411 DC/DC-convertermodule 24 V/DC 5.1 V/DC 8 A 40 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)