Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZY55B12 RBG Behuizingssoort (halfgeleider) 0805 Tape on Full reel
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
BZY55B12 RBG
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD10B Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 10 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 8 V
Bekijk product
Bekijk alles!
DIODES Incorporated Zenerdiode MMSZ5245B-7-F Tape on Full reel
Diotec Zenerdiode 3EZ12 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-15 Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 7 V