Diotec Zenerdiode BZT52B5V1 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 5.10 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 2 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU
BZT52B5V1
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZY43 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 43 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 20 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMY12 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-213AB Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W Blokkeerspanning U(R) 7 V
Diotec Zenerdiode ZY36 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 36 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 17 V