RECOM REC20K-2412DZ DC/DC-converter, print 24 V 12 V 0.833 A 20 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TMR 6-2415WI DC/DC-converter, print 24 V/DC 24 V/DC 250 mA 6 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
afgeprijsd (-20,01%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Gaptec 10070273 DC/DC-converter, print 24 V/DC 5 V/DC 1.5 A 7.5 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TMR 4822 DC/DC-converter, print 48 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 83 mA 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)