RECOM R-78CK3.3-0.5 DC/DC-converter 3.3 V 0.5 A 1.65 W Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM RPMH12-1.5-CT DC/DC-converter 12 V 1.5 A 18 W Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM RSOE-0505S/H2 DC/DC-converter, print 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TRV 1-0521M DC/DC-converter, print 100 mA 1 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)