TRU COMPONENTS Supersnelle Si-gelijkrichter diode TC-F1200D P600 200 V 12 A
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TC-F1200D
Bekijk alles!
Diotec Schottky barrière gelijkrichter diode SK54 DO-214AA 40 V 5 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Si-gelijkrichter diode 1N5406 DO-201 600 V 3 A
Diotec Gelijkrichter diode SA263 DO-213AB 1600 V 2 A