Diotec Snelle SI-gelijkrichter diode BY500-800 DO-201 800 V 5 A
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU
BY500-800
Bekijk alles!
Diotec Si-gelijkrichter diode GL1J DO-213AA 600 V 1 A Tape cut
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Snelle SI-gelijkrichter diode FR2M DO-214AA 1000 V 2 A