Lite-On LTST-C150KDKT-10A SMD-LED 1206 Rood 28 mcd 130 ° 10 mA 2.4 V Tape on Full reel
Merk
Lite-On
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
LTST-C150KDKT-10A
Bekijk alles!
OSRAM SMD-LED 0603 Geel 6 mcd 160 ° 20 mA 2.2 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Lite-On LTST-C170KGKT SMD-LED 2012 Groen 35 mcd 130 ° 20 mA 2 V
afgeprijsd (-59,26%)
HuiYuan SMD-LED 3528 Warm-wit 2150 mcd 120 ° 20 mA 3.6 V