MEAN WELL RSDW60F-24 DC/DC-converter, print 2.5 A 60 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-11,77%)