MEAN WELL DKMW15F-05 DC/DC-converter 24 V 5 V 1.5 A 15 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM R-78K2.5-2.0L DC/DC-converter 2.5 V 2 A 5 W Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TMDC 60-2415 DC/DC-convertermodule 24 V/DC 24 V/DC 2.5 A 60 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)