MEAN WELL MDS15A-15 DC/DC-converter 12 V 15 V 1 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-5,89%)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TES 1-0523V DC/DC-converter, SMD 5 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 34 mA 1 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)