Diotec Zenerdiode BZX84C20-AQ Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 20 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.3 W Blokkeerspanning U(R) 14 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZX84C20-AQ
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode 1N5371B Behuizingssoort (halfgeleider) DO-201 Zenerspanning 60 V Vermogen (max.) P(TOT) 5 W Blokkeerspanning U(R) 46 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMY18 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-213AB Zenerspanning 18 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W Blokkeerspanning U(R) 10 V