RECOM RO-3.305S/E DC/DC-converter, print 3.3 V/DC 5 V/DC 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
RO-3.305S/E
SIP4-industriestandaard-pinout....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
MEAN WELL DCW12A-15 DC/DC-converter 12 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM RS-0512D DC/DC-converter, print 12 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
RECOM RS-2405S DC/DC-converter, print 24 V/DC 5 V/DC 400 mA 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)