Diotec Zenerdiode BZT52C2V4 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 2.40 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 1 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
BZT52C2V4
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPY9.1 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 9.1 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W