Diotec Zenerdiode BZT52C15-AQ Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 15 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 11 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
BZT52C15-AQ
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPY39 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 39 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMM15B Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80 Zenerspanning 15 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 11 V
Diotec Zenerdiode ZPD11 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 11 V Vermogen (max.) P(TOT) 515 mW