MEAN WELL MDS02L-15N DC/DC-converter, print 15 V 0.134 A 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-20,01%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Gaptec 10070273 DC/DC-converter, print 24 V/DC 5 V/DC 1.5 A 7.5 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
MEAN WELL SKA60C-05 DC/DC-converter 60 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TES 3-1222 DC/DC-converter, SMD 12 V/DC 5 V/DC 125 mA 3 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)