TDK B57861S0103A039 NTC Temperatuursensor -55 tot +155 °C 10 kΩ
Merk
TDK
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32207583 L 416 PT100 Printplaat-temperatuursensor -50 tot +300 °C 100 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad
Bekijk product
Bekijk alles!
B + B Thermo-Technik 0627 0495 0627 0495 PT1000 Temperatuursonde -40 tot 105 °C