MEAN WELL SPB09A-12 DC/DC-convertermodule 750 mA 9 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
SPB09A-12
Bekijk alles!
MEAN WELL SD-350C-24 DC/DC-converter 350 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEN 5-0522 DC/DC-converter, print 5 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 250 mA 6 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)