IXYS Standaard diode DSEP15-06B TO-220-2 600 V 15 A
SKU
DSEP15-06B
Bekijk alles!
Diotec Constante stroombronnen CL15M45 DO-214AA
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode BAV20W RHG 200 V 200 mA Tape
Diotec Ultrasnelle Si-gelijkrichter diode UF4003 DO-204AL 200 V 1 A