TRU COMPONENTS Supersnelle Si-gelijkrichter diode TC-F1200B P600 100 V 12 A
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TC-F1200B
Bekijk alles!
Diotec Small Signal diode BAV21 DO-35 200 V 0.10 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode SF3006PT TO-247AD 280 V 30 mA Tube
afgeprijsd (-33,33%)
Vishay Standaard diode 1N4151 DO-204AH 75 V 150 mA