STMicroelectronics Small Signal diode BTA12-800BWRG Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
Bekijk alles!
Diotec Hoogspannings SI-gelijkrichter diode 2CL71A D2.5x6.5 8000 V 12 A
Bekijk product
Bekijk alles!
MCC Small Signal diode BAW56-TP Tape on Full reel
Diotec Gelijkrichter diode S5D DO-214AB 200 V 5 A