Diotec Gelijkrichter diode 1N5408KR DO-201 1000 V 3 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
1N5408KR
Bekijk alles!
Diotec Snelle SI-gelijkrichter diode SA160 DO-213AB 1000 V 1 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode SF16G 280 V 1 mA Tape
Taiwan Semiconductor ESD-diode BYG20G 280 V 1.5 mA Tape