TracoPower THN 20-2415WI DC/DC-converter, print 24 V/DC 24 V/DC 833 mA 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk TracoPower
EAN 2050004652017
Verzendkosten 0.00
Levertijd Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad 1
SKU THN 20-2415WI
Ultracompacte afmetingen: 25,4 mm x 25,4 mm x 10,2 mm, 4:1 ingangsbereik, ingangs-/uitgangsisolatie 1500 VDC, extern aan/uit, ingangsfilter conform EN 55022, klasse A....