TDK B57540G1103F000 NTC Temperatuursensor -55 tot +200 °C 10 kΩ
1
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-58,29%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32208213 M 416 PT100 Printplaat-temperatuursensor -70 tot +500 °C 100 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad
afgeprijsd (-60,69%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32207771 LN222 PT100 Printplaat-temperatuursensor -50 tot +300 °C 100 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad