Kingbright L-7113ID-12V Bedrade LED Rood Rond 5 mm 30 mcd 30 ° 8.5 mA 12 V
Merk
Kingbright
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
Bekijk alles!
Kingbright JL 10 Bedrade LED Rood Rond 10 mm 100 mcd 60 ° 20 mA 2 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Quadrios 25O207 LED-assortiment Wit Rond 3 mm 2500 mcd 20 mA 3.0 V