RECOM REM1-2405S DC/DC-converter, print 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
REM1-2405S
Bekijk alles!
RECOM RO-053.3S DC/DC-converter, print 5 V/DC 12.6 V/DC 300 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TES 5-2412 DC/DC-converter, SMD 24 V/DC 5 V/DC 420 mA 5 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)