Diotec Si-gelijkrichter diode BY880-600 DO-201 600 V 8 A
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU
BY880-600
Bekijk alles!
Diotec Constante stroombronnen CL40M45 DO-214AA
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Si-gelijkrichter diode SM4001 DO-213AB 50 V 1 A
ON Semiconductor Standaard diode 1N4448 DO-204AH 100 V 200 mA