TDK B57364S0100M051 B57364S0100M051 NTC Temperatuursensor -55 tot +170 °C 10 Ω S364
1
SKU
B57364S0100M051
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32208440 M 220 PT100 Printplaat-temperatuursensor -70 tot +500 °C 100 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad