Diotec Gelijkrichter diode BY880-400 D5.4x7.5 400 V 8 A
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
BY880-400
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-1N4006 DO-204AL 800 V 1 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode M6 DO-214AC 800 V 1 A