Nexperia Zenerdiode BZX84-C5V6,215 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 5.6 V Vermogen (max.) P(TOT) 250 mW
Merk
Nexperia
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZX84-C5V6,215
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZT52C11 RHG Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPY6.2 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 6.2 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W