Taiwan Semiconductor Zenerdiode TSZU52C4V7 RGG Behuizingssoort (halfgeleider) 0603 Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
TSZU52C4V7 RGG
SMD-Z-DIODE 0,15W 4,7V 0603De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZT52C6V8 RHG Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZT52C2V7 RHG Tape on Full reel
Diotec Zenerdiode 3EZ12 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-15 Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 7 V