Vishay TLVH4200 Bedrade LED Rood Cilindrisch 3 mm 55 mcd 170 ° 30 mA 2.4 V
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TLVH4200
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS LED-assortiment Rood, Geel, Groen, Blauw, Warm-wit, Koud-wit Rond 5 mm 150 mcd, 400 mcd, 600 mcd, 800 mcd, 20000 mcd 20 mA 2 V, 3 V
afgeprijsd (-63,16%)