RECOM R-78CK12-0.5 DC/DC-converter 12 V 0.5 A 6 W Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
MEAN WELL LDH-45B-500W DC/DC-converter, print 43 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TSR 3-1250 DC/DC-converter, print 12 V/DC 6 V/DC 3 A Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)