RECOM RPMGE12-10 DC/DC-converter, print 12 V 10 A 120 W Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk alles!
RECOM RS12-2415SZ DC/DC-converter, print 800 mA 12 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TMA 0505S DC/DC-converter, print 5 V/DC 5 V/DC 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)