MEAN WELL DKM30G-15N DC/DC-converter, print 1 A 30 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk alles!
MEAN WELL GD2-151515 DC/DC-converter 5 W Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEM 3-0522N DC/DC-converter, print 5 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 125 mA 3 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)