TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-1N4004 DO-204AL 400 V 1 A
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TC-1N4004
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode FE2G DO-15 400 V 2 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode UF5406 DO-201 600 V 3 A