Diotec Gelijkrichter diode BY880-200 D5.4x7.5 200 V 8 A
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
BY880-200
Bekijk alles!
Diotec Si-gelijkrichter diode S3G DO-214AB 400 V 3 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Si-gelijkrichter diode GL1M DO-213AA 1000 V 1 A