MEAN WELL SPAN02W8-12 DC/DC-converter 12 V 0.167 A 2 W Inhoud 1 stuk(s)
Merk MEAN WELL
EAN 4021087107631
Verzendkosten 7.99
Levertijd Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU SPAN02W8-12
Bij de serie SPAN02W8 gaat het om geïsoleerde en geregelde 2 W DC/DC-omvormers in moduleconstructie in SIP8-behuizing. Ze beschikken over een internationale standaard pinning, een hoog rendement van..... Lees meer
Bij de serie SPAN02W8 gaat het om geïsoleerde en geregelde 2 W DC/DC-omvormers in moduleconstructie in SIP8-behuizing. Ze beschikken over een internationale standaard pinning, een hoog rendement van...