IXYS Standaard diode DSEP60-12A TO-247-2 1200 V 60 A
SKU
DSEP60-12A
Bekijk alles!
Vishay Standaard diode 1N5402-E3/54 DO-201AD 200 V 3 A
Bekijk product
Bekijk alles!
ON Semiconductor Standaard diode 1N4148_T50R DO-204AH 100 V 200 mA
Taiwan Semiconductor ESD-diode SF38G-A DO-201AD 420 V 3 mA Tape